Indeks: MS 3

Marka:

MŁOTEK ŚLUSARSKI 3KG

Recenzje: 0
Kuty obuch,obrabiany cieplnie ze stali węglowej &nbsp&nbspTrzonek profilowany z drewna. &nbsp&nbspPołączenie trzonka z obuchem wzmocnione jest przez klin &nbsp&nbsp
Cena 58,85 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • ŁOPATA DO ŚNIEGU

  • BHP ODZIEŻ OCHRONA OSOBISTA BHP

  • Odroczona płatność

    Odroczona płatność
Ogród

Sprzęt ogrodniczy

Znaczną część naszego asortymentu tworzą produkty, które ułatwią dbanie o tereny zielone, takie jak trawniki czy ogród. Oferujemy sprzęt ogrodniczy oraz liczne akcesoria, które sprawdzą się na użytek zarówno prywatny, jak i profesjonalny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Florestech.

Sprzęt ogrodniczy zaufanych marek

Stawiamy na jakość oferowanych przez nas narzędzi i innych artykułów do koszenia, pielenia, nawadniania, nawożenia i nie tylko. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które dostarczają solidne i niezawodne sprzęty oraz akcesoria ogrodnicze. W asortymencie mamy artykuły takich marek jak Cell-Fast, Dedra, EPM, Fiskars, Gardena, Makita, Omnigena, Yato, Blaupunkt, Dewal, Karcher McGarden i innych. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Narzędzia i maszyny ogrodnicze dla każdego

Dostępne u nas sprzęty i akcesoria z powodzeniem sprawdzą się na użytek własny, a także profesjonalny. W ofercie mamy wszystko, co potrzebne jest do pielęgnacji ogrodu i trawnika. Oferujemy ogrodnicze narzędzia do pielenia, koszenia, przycinania, nawadniania, nawożenia, ale nie tylko. To także maszyny do odśnieżania, dmuchawy do liści, a nawet traktorki ogrodowe. Ciekawą propozycję stanowią również agrowłókniny, plandeki, tkaniny ściółkujące, a także folie tunelowe, które są niezastąpione w uprawie wielu roślin.

Akcesoria, które ułatwią dbanie o ogród

W ofercie mamy nie tylko ogrodnicze sprzęty do pielenia, koszenia, przycinania czy opryskiwania roślin. To również inne akcesoria i narzędzia do ogrodu, które usprawnią pielęgnację terenów zielonych. Naszą propozycję stanowią węże ogrodowe, pompy do wody, konewki, a także osprzęt do nawadniania.

Zadbany ogród to idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Dlatego dopełnienie oferty naszego sklepu stanowią grille i przeznaczone do nich akcesoria. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie ogrodu! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz węża, piły łańcuchowej, kosiarki, narzędzi do pielenia, czy też grilla – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia pięknej przestrzeni w ogrodzie.

Aktywne filtry

Indeks: kr_20

Ziemia BIO do warzyw i ziół KRONEN® Paleta

Recenzje: 0
KRONEN® Ziemia BIO do warzyw i ziół  to gotowe, w pełni ekologiczne podłoże do upraw warzyw i ziół. Polecane do wysiewu nasion i pikowania rozsady w pojemnikach, inspektach i tunelach foliowych takich roślin jak: pomidor, papryka, ogórek, rośliny kapustne oraz różnorodne zioła.
Cena 25,48 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kr_19

Marka: KRONEN

Wysoka Grządka Zrębki (warstwa 1) KRONEN® Paleta

Recenzje: 0
Pierwsza, dolna warstwa Wysokiej Grządki to lekkie zrębki pochodzące z drzew iglastych. Pozyskiwane są z materiału lokalnego, szybko odnawialnego, ekologicznego. Uzyskana gruba frakcja tworzy stabilną strukturę zapewniając jednocześnie dobry drenaż i przewietrzenie Wysokiej Grządki. Stanowią dobrą izolację od gruntu, chronią przed przemarzaniem. Frakcja...
Cena 30,73 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kr_16

Marka: KRONEN

Torf kwaśny 80L KRONEN® Paleta

Recenzje: 0
KRONEN® Torf kwaśny pH 3.5 - 4,5 pochodzi z torfowisk wysokich poddawanych po eksploatacji rekultywacji. Charakteryzuje się niewielkim stopniem rozkładu, dobrze magazynuje wodę i składniki odżywcze. Poprawia strukturę, spulchnia i napowietrza glebę. Sprzedaż tylko pełnopaletowa
Cena 29,07 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kr_11

Marka: KRONEN

Kora ogrodowa, frakcja 20-40 mm. KRONEN® Paleta

Recenzje: 0
KRONEN® Kora ogrodowa to naturalny produkt uzyskiwany z drzew iglastych. Jako środek poprawiający właściwości gleby przeznaczona jest do wszystkich rodzajów gleb. Frakcja średnia oznaczona cyfrą 2 na opakowaniu. Rozmiary płatów kory: 20-40 mm. Dostępne w opakowaniach: 50L Sprzedaż tylko pełnopaletowa
Cena 36,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: M UV3600

Marka: MAKITA

WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY 1800 W 36CM.

Recenzje: 0
Dane techniczne:Moc znamionowa: 1800 WSzerokość robocza: 36 cmRegulacja wysokości roboczej: centralna 4-stopniowaZakres wertykulacji: - 10 mm + 5 mmObudowa: tworzywo sztucznePojemność kosza: 40 lWaga (EPTA): 15,3 kg
Cena 1 276,59 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kr_09

Marka: KRONEN

Ziemia uniwersalna KRONEN® TERRA PRETA BEZ TORFU 50l Paleta

Recenzje: 0
KRONEN® TERRA PRETA ziemia uniwersalna do roślin ogrodowych i domowych w gruncie i w pojemnikach jest przeznaczona do sadzenia i przesadzania wielu gatunków roślin zielonych i kwitnących, warzyw, ziół, bylin, iglaków w domach na balkonach, tarasach i w ogrodach (z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych). Ma wiele zalet dla roślin i dla środowiska. BEZ TORFU...
Cena 32,22 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 5767grow

Marka: LENI

Wskaźnik poziomu wody II/19 LENI

Recenzje: 0
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 19cmWskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.
Cena 8,55 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 5765grow

Marka: LENI

Wskaźnik poziomu wody II/12 LENI

Recenzje: 0
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 12cmWskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.
Cena 5,89 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 5764grow

Marka: LENI

Wskaźnik poziomu wody II/09 LENI

Recenzje: 0
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 9cmWskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.
Cena 5,38 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 5763grow

Marka: LENI

Wskaźnik poziomu wody II/07 LENI

Recenzje: 0
Wskaźnik poziomu wody do uprawy hydroponicznej LENI h 7cmWskaźnik Leni dla roślin hydroponicznych oferuje wygodny sposób na sprawdzenie poziomu wody w roślinach w dowolnym momencie, dzięki czemu prawie niemożliwe jest przelanie lub wysuszenie roślin.
Cena 5,24 zł
Więcej
W magazynie